BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10695106
*
nr 1069 5106
Skrivbordslampa
50/60-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:13:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 12:15:52
1
250 kr
14/11 16:57:09
2
200 kr
14/11 16:57:09
1
250 kr (Budbetjänt)
14/11 16:57:23
2
300 kr
14/11 20:07:21
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor skrivbordslampa
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:13
*
Skrivbordslampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5106
Skrivbordslampa
50/60-tal
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 12:15:52 | 1 | 250 kr |
| 14/11 16:57:09 | 2 | 200 kr |
| 14/11 16:57:09 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 16:57:23 | 2 | 300 kr |
| 14/11 20:07:21 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor skrivbordslampa
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:13



